Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

Menu


Strona główna


Nowości


O nas


Członkowie


Nasze sukcesy


Porady


Galeria


Linki do innych stron


Kontakt


Valid HTML 4.01 Transitional


Nowości na naszej stronie

30-07-11
Zostały zaktualizowane linki (usunięte zostały nieaktualne)
Kolejna porcja samolotów została umieszczona u Leszka Wichy.
W galerii u Kamila Wesołowskiego umieszczone zostały zdjęcia winietki Casualty Evacuation oraz Große Floßsack 34.


21-12-10
Po dłuższej przerwie zostały dodane kolejne zdjęcia z kolekcji Leszka Wichy oraz uzupełniony został dział naszych sukcesów odniesionych w 2010r . Zmieniony zaktualizowany został też dział linków .

16-04-10
Kolejna porcja samolotów została umieszczona u Leszka Wichy.
Dodany został nowy odcinek (Gunpla Tutorial Videos - czyli jak to robią japończycy (filmiki pokazujące teorie w praktyce )) poświęcony zamkom Kumamoto oraz Azuchi.

23-12-09
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku wszystkim modelarzom, sympatykom i wszystkim wspierających życzymy zdrowia i zapału do budowy nowych, coraz lepszych modeli.

W dziale galeri umieszcziny został nowy członek:
Jakub Skowron.
Dodane zostały również nowe zdjęcia u:
Maćka Anasiaka
Patryka Grdenia
Pawła Rzepki
Witka Stolarka
Piotrka Szczypkowskiego
Janka Szota
Dominika Zaręby
Filipa Zaręby.

03-11-09
W wyniku rozbudowy (coraz większej liczby zdjęć) galeria u poszczególnych osób została zmieniona na odpowiednie linki. Wraz z dalszą działalnością będzie to wykorzystywane u innych użytkowników.
Na dzień dzisiejszy zmienione zostały galerie u:
Leszka Wichy,
Bogusława Piętki,
Kamila Wesołowskiego.
Dodane zostały również nowe zdjęcia u Kamila Wesołowskiego - BMW R75 i Leszka Wichy samoloty w barwach japońskich. Pojawiły się również nowe filmiki na Gunpla Tutorial Videos - czyli jak to robią japończycy (filmiki pokazujące teorie w praktyce).

11-09-09
Dodane zostały nowe zdjęcia w dziale galeria z cyklu zdjęć poświęcony modelom z poszczególnych państw u Leszka Wichy (Samoloty z Polski) oraz u Bogusława Piętki mianowicie nowe zdjęcia Shermana, Panzer 4 oraz lotniskowca Zuikaku. Dodane zostały również nowe filmiki na Gunpla Tutorial Videos - czyli jak to robią japończycy (filmiki pokazujące teorie w praktyce).

03-07-09
Dodane zostały nowe osoby do galerii wraz ze zdjęciami modeli mianowicie: Filip Zaręba , Dominik Zaręba , Piotr Szczypkowski , Paweł Rzepka , Maciej Anasiak . A dwóch juniorów zostało przeniesionych do seniorów: Piotr Kochański i Piotr Marzec . Dodane zostały również nowe zdjęcia u: Witolda Stolarka , Patryka Grdenia i Jana Szota . W dziale Nasze Sukcesy dodane zostały informacje z 2009 roku z Festiwalu Modelarstwa w Kielcach.

16-05-09
Dodane zostały nowe zdjęcia w dziale galeria z cyklu zdjęć poświęcony modelom z poszczególnych państw u Leszka Wichy (Samoloty z Czech). Dodane zostały również nowe filmiki na Gunpla Tutorial Videos - czyli jak to robią japończycy (filmiki pokazujące teorie w praktyce).

25-03-09
Dodany zostały nowe zdjęcia w dziale galeria dla Witolda Stolarka zapoczątkowany został cykl zdjęć poświęcony modelom z poszczególnych państw u Leszka Wichy

27-01-09
Dodany został nowy artykuł o pigmentach w dziale porady

15-12-08
Dodane zostały opisy do modeli jak również pojawiły się nowe zdjęcia w galerii:
Dzik Bartosz
Nalewajek Mateusz
Szot Jan
Górecki Jacek
Piętka Bogusław
Rega Marek

18-11-08
Dodany został nowy artykuł o drucie kolczastym w dziale porady

20-10-08
Dodane zostały nowe porady (artykuł o żelaku, rurkach igielitowych oraz budowie komresora) i zdjęcia w galerii Kamil Wesołowski

05-08-08
Po dłuższej przerwie dodane zostały nowe porady (artykuł o folii na modelu)

27-06-08
Po dłuższej przerwie dodane zostały nowe porady (artykuł o pasach) oraz zaktualizowana została podstrona Nasze sukcesy

12-04-08
Poprawione zostały błędy oraz dodany został nowy link (Gunpla Tutorial Videos - czyli jak to robią japończycy (filmiki pokazujące teorie w praktyce )).

15-03-08
Pierwsze artykuły w dziale porady oraz zdjęcia w galerii.

15-03-08
Strona naszej modelarni wystartowała :-).


Wszelkie prawa zastrzerzone ©® MB